Ansatte og kontaktinfo

Ønsker du å kontakte Ressurssenteret, sender du en e-post til vårt postmottak: notodden.ressurs@vtfk.no Telefontid mandag-fredag Kl. 08:00 - 15:30

Administrasjon

Leif Anders Kasin

Studieleder Notodden VGS. og Ressurssenter

leif.anders.kasin@vtfk.no

91164466

Lars Halvor Simones

Konsulent

lars.halvor.simones@vtfk.no

476 83 292

Torodd Moen

Konsulent, Kursholder

torodd.moen@vtfk.no

476 78 621

Tone Margit Ø. Steinhaug

Konsulent

tone.steinhaug@vtfk.no

476 77 578

Wenche Odden

Konsulent

wenche.odden@vtfk.no

Bård Løvgren

Avdelingsleder på Nettskolen og Ressurssenter

baard.lovgren@vtfk.no

41217132

Monica Haagensen

Konsulent

monica.haagensen@vtfk.no

901 12 896

Helene Grini Faane

Konsulent

helene.grini.faane@vtfk.no

477 01 129

Arild Gulliksen

Vaktmester

arild.gulliksen@vtfk.no

Rådgivere

Helga Synnøve Haave

Rådgiver for Teknikk- og Industriell produksjon, Elektrofag og Service og Samferdsel

helga.synnove.haave@vtfk.no

951 71 341

Gro Laila Bye

Rådgiver Ressurssenter og Nettlærer Matematikk

gro.laila.bye@vtfk.no

957 45 805

Anne Grethe Tho

Rådgiver ressurssenter og koordinator fagopplæring Vg3 i skole

anne.grethe.tho@vtfk.no

901 83 035

Merethe Solberg Aasen

Rådgiver Ressurssenter og nettlærer norsk

merethe.aasen@vtfk.no

476 83 222

Heidi Schia Bjørndalen

Rådgiver tilpasset og lærer barne- og ungdomsarbeider

heidi.schia.bjorndalen@vtfk.no

41 29 27 59

Nettlærere

Arve Paulsen

Nettlærer - Helsearbeiderfag

arve.paulsen@vtfk.no

Eivind Aspaas

Nettlærer - Engelsk

eivind.aspaas@vtfk.no

Bjørn Tveter

Nettlærer - Matte og Naturfag

bjorn.tveter@vtfk.no

Helge Ludvigsen

Nettlærer - Matematikk og naturfag

helge.ludvigsen@vtfk.no

Hanne Graarud Moen

Faglærer - Menn i helse

hanne.graarud.moen@vtfk.no

Jorun Havnen

Nettlærer - Matematikk og norsk

jorun.havnen@vtfk.no

Birgit Espedalen

Nettlærer - Norsk, matematikk og naturfag

birgit.espedalen@vtfk.no

Kenneth Andreasen

Nettlærer - Samfunnskunnskap og sosiologi

kenneth.andreasen@vtfk.no

Sepideh Alwand Azari

Nettlærer - Samfunnsfag, Historie, politikk og menneskerettigheter

sepideh.alwand.azari@vtfk.no

Birgitte Broshaug

Nettlærer - Matematikk

birgitte.broshaug@vtfk.no

Elisabet Wikheim Christiansen

Nettlærer - Helse og oppvekst

elisabet.wikheim.christiansen@vtfk.no

Marianne Halstensen

Nettlærer - Religion

marianne.halstensen@vtfk.no

Gunhild Grøstad

Nettlærer - Norsk og samfunnskunnskap

gunhild.grostad@vtfk.no

Tor Alfred Bredesen

Nettlærer - Norsk

tor.alfred.bredesen@vtfk.no

Anita Flaen Mæland

Nettlærer - Engelsk, historie og samfunnskunnskap

anita.flaen.maland@vtfk.no

Sigrun Lie

Nettlærer - Tysk

sigrun.lie@vtfk.no

Stephanie Groneberg

Faglærer - Tannhelsesekretær

stephanie.groneberg@vtfk.no

Maria Tinnes Bjerkene

Nettlærer - Engelsk og norsk

maria.tinnes.bjerkene@vtfk.no

Ramona Charlen Isaksen

Nettlærer - Salg og Reiseliv

ramona.charlen.isaksen@vtfk.no

Helge Carlsen

Faglærer - Vg3 Elektro

helge.carlsen@vtfk.no

Jarle Erlend Sethre

Nettlærer - Historie og Samfunnsfag

jarle.erlend.sethre@vtfk.no

Rosalind Spangelid

Nettlærer - Norsk og Samfunnskunnskap

rosalind.spangelind@skole.vtfk.no

Keyvan Rad

Nettlærer - Norsk og Engelsk

keyvan.rad@vtfk.no

Eirik Heggenes

Nettlærer - Samfunnsfag, Historie og filosofi

eirik.heggenes@vtfk.no

Nilia Kamilla Storøygard Lie

Nettlærer - Norsk og Engelsk

nilia.kamilla.lie@vtfk.no

Silje Marie Sandvik

Nettlærer - Matte og Naturfag

silje.marie.sandvik@vtfk.no

Hanne Gjuv

Nettlærer - Engelsk

hann.gjuv@vtfk.no

Irene Førde

Nettlærer - Helseservicefag

irene.johanne.førde@vtfk.no

Jan Arve Lia

Nettlærer - Transport og logistikk

jan.arve.lia@vtfk.no

Synne Falch

Nettlærer - Engelsk

synne.falch@vtfk.no

Matthew Duane Hochstetler

Læringssenter

matthew.hochstetler@vtfk.no

Rickard Spangelid

Nettlærer - Geografi, historie og norsk

rickard.spangelid@vtfk.no

Galina Usik

Nettlærer - Tysk

galina.usik@vtfk.no

Karoline Liberg

Nettlærer - Norsk og samfunnskunnskap

karoline.liberg@vtfk.no

Camilla Djupedal Krosshus

Nettlærer - Helse og oppvekst

camilla.djupedal.krosshus@vtfk.no

Karl Øyvind Ødegård

Nettlærer - Matematikk

karl.oyvind.odegard@vtfk.no

Lena Heggekroken

Nettlærer - Salg og Reiseliv

lena.heggekroken@vtfk.no